Nowa Pani Doktor w Katedrze Nauki o Drewnie i Techniki Cieplnej - dr inż. Marta Górska

Ogłaszamy wszem i wobec, że mamy od dzisiaj na Wydziale Leśnym i Technologii Drewna Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu nową Panią Doktor!

Rada Naukowa Dyscypliny Nauki Leśne nadała stopień naukowy doktora nauk rolniczych w dyscyplinie nauki leśne Pani Marcie Górskiej. Praca doktorska została przez Radę wyróżniona.

Tytuł pracy, zrealizowanej w Katedrze Nauki o Drewnie i Techniki Cieplnej WLTD UPP: „Struktura i wybrane właściwości fizyczne drewna drzew sosny zwyczajnej (Pinus sylvestris L.) pochodzących z terenów zanieczyszczonych przemysłowo”.
Promotor: prof. UPP dr hab. Edward Roszyk (Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu).
Promotor pomocniczy: dr inż. Przemysław Mania (Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu).

Recenzenci:
- dr hab. Cezary Gozdecki, prof. UKW w Bydgoszczy (Uniwersytet K. Wielkiego w Bydgoszczy),
- dr hab. Paweł Kozakiewicz, prof. SGGW w Warszawie (Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie).

Serdeczne gratulacje dla Pani DOKTOR!!!

395173462_855560196571906_5662457080559455613_n.jpg