KATEDRA CHEMICZNEJ TECHNOLOGII DREWNA

PRACOWNIA CHEMII DREWNA

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
prof. dr hab. inż. Bogusława Waliszewska 61 848 7465 boguslawa.waliszewska@up.poznan.pl
poniedziałek: 
9:00-11:00

W razie konieczności - możliwy inny termin do uzgodnienia.

prof. dr hab. Magdalena Zborowska 61 848 7462 magdalena.zborowska@up.poznan.pl
wtorek: 
10:00-12:00
dr inż. Jakub Brózdowski 61 848 7457 jakub.brozdowski@up.poznan.pl
środa: 
11-12
czwartek: 
10-12

Pokój 343

dr inż. Agata Stachowiak - Wencek 61 846 6847 agata.stachowiak@up.poznan.pl
wtorek: 
11:00-13:00
mgr inż. Agnieszka Spek - Dźwigała 61 848 7467 agnieszka.spek-dzwigala@up.poznan.pl
mgr inż. Agnieszka Sieradzka 61 848 7467 agnieszka.sieradzka@up.poznan.pl

PRACOWNIA TERMOCHEMICZNEGO PRZEROBU BIOMASY

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
prof. UPP dr hab. inż. Beata Doczekalska 61 848 7463 beata.doczekalska@up.poznan.pl
poniedziałek: 
9:30-10:30
czwartek: 
10:00-11:00

kontakt drogą mailową

dr inż. Monika Bartkowiak 61 846 6845 monika.bartkowiak@up.poznan.pl
poniedziałek: 
10:00-11:00
środa: 
12:00-13:00
mgr inż. Grażyna Orszulak 61 848 7454 grazyna.orszulak@up.poznan.pl
Zbigniew Katolik 61 848 7454 zbigniew.katolik@up.poznan.pl

PRACOWNIA TECHNOLOGII CELULOZY I PAPIERU

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
prof. UPP dr hab. Grzegorz Cofta grzegorz.cofta@up.poznan.pl
prof. UPP dr hab. Adam Wójciak 061 848 7453 adam.wojciak@up.poznan.pl
mgr inż. Renata Wojech renata.wojech@up.poznan.pl
Subskrybuj RSS - KATEDRA CHEMICZNEJ TECHNOLOGII DREWNA