KATEDRA NAUKI O DREWNIE I TECHNIKI CIEPLNEJ

Zespół Badawczo-Dydaktyczny Nauki o Drewnie

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
prof. dr hab. inż. Ewa Fabisiak 61-848-7449 efabis@up.poznan.pl
wtorek: 
11:00-13:00
prof. dr hab. inż. Waldemar Moliński 61-848-7451 waldemar.molinski@up.poznan.pl
wtorek: 
9:30-10:30
prof. UPP dr hab. inż. Edward Roszyk 61-846-6140 eroszyk@up.poznan.pl
czwartek: 
8:30-9:30
dr Magdalena Broda 61-848-7448 magdalena.broda@up.poznan.pl
dr inż. Przemysław Mania 61- 848-7448 pmania@up.poznan.pl
wtorek: 
9:00-11:00
mgr inż. Marta Górska 61-848-7450 marta.gorska@up.poznan.pl
wtorek: 
10:00-11:00
mgr inż. Janusz Cegieła 61-848-7447 januszc@up.poznan.pl
mgr inż. Anna Rutkowska 61-848-7447 anna.rutkowska@up.poznan.pl

Zespół Badawczo-Dydaktyczny Mechaniki i Techniki Cieplnej

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
prof. dr hab. inż. Wiesław Olek 61-848-7472 olek@up.poznan.pl
piątek: 
08:00-09:00
dr hab. inż. Ryszard Guzenda 61-848-7469 rguzenda@up.poznan.pl
dr hab. inż. Władysław Kusiak 61-846-6148 kusiak@up.poznan.pl
poniedziałek: 
11:00-12:00
dr hab. inż. Jerzy Majka 61-848-7442 jmajka@up.poznan.pl
piątek: 
8:00- 9:00
dr hab. inż. Jerzy Świgoń 61-848-7471 jswigon@up.poznan.pl
dr inż. Łukasz Czajkowski 61-848-7470 lukasz.czajkowski@up.poznan.pl
poniedziałek: 
9:00-11:00
dr inż. Andrzej Makowski 61-848-7531 makowski@up.poznan.pl
czwartek: 
9:00-10:00
dr inż. Ryszard Plenzler 61-848-7374 rplenzle@up.poznan.pl
piątek: 
11:00-12:00
Małgorzata Patyńska 61-848-7469 mpatynska@up.poznan.pl
Maciej Wroniak 61-848-7473
Subskrybuj RSS - KATEDRA NAUKI O DREWNIE I TECHNIKI CIEPLNEJ