KATEDRA NAUKI O DREWNIE I TECHNIKI CIEPLNEJ

Zespół Badawczo-Dydaktyczny Nauki o Drewnie

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
prof. UPP dr hab. inż. Edward Roszyk 61-846-6140 edward.roszyk@up.poznan.pl
wtorek: 
9:30-10:30
prof. dr hab. inż. Ewa Fabisiak 61-848-7449 ewa.fabisiak@up.poznan.pl
poniedziałek: 
9:30-10:30
prof. dr hab. inż. Waldemar Moliński 61-848-7451 waldemar.molinski@up.poznan.pl
dr hab. Magdalena Broda 61-848-7446 magdalena.broda@up.poznan.pl
dr inż. Marta Górska 61-848-7450 marta.gorska@up.poznan.pl
środa: 
8:30-9:30
dr inż. Przemysław Mania 61- 848-7448 przemyslaw.mania@up.poznan.pl
czwartek: 
9:00-10:00
mgr inż. Janusz Cegieła 61-848-7447 janusz.cegiela@up.poznan.pl
mgr inż. Anna Rutkowska 61-848-7447 anna.rutkowska@up.poznan.pl

Zespół Badawczo-Dydaktyczny Mechaniki i Techniki Cieplnej

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
prof. dr hab. inż. Wiesław Olek 61-848-7472 wieslaw.olek@up.poznan.pl
piątek: 
08:15-09:00
prof. UPP dr hab. inż. Jerzy Majka 61-848-7442 jmajka@up.poznan.pl
poniedziałek: 
10:30-12:00
dr inż. Łukasz Czajkowski 61-848-7470 lukasz.czajkowski@up.poznan.pl
poniedziałek: 
10:30-12:00
Maciej Wroniak 61-848-7473

Laboratorium Klejenia i Uszlachetniania Powierzchni

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
dr inż. Barbara Lis 61-848-7434 blis@up.poznan.pl
czwartek: 
10:00-11:00
dr hab. Tomasz Krystofiak 61-848-7434 tomkrys@up.poznan.pl
czwartek: 
8:30-9:30
Subskrybuj RSS - KATEDRA NAUKI O DREWNIE I TECHNIKI CIEPLNEJ