Katedra Mechanicznej Technologii Drewna

Wydział Leśny i Technologii Drewna
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
ul. Wojska Polskiego 38/42
60-627 Poznań
tel. (0 61) 848-74-19 
fax (0 61) 848-75-36

Kierownik Katedry - prof. UPP dr hab. Radosław Mirski
e-mail: radoslaw.mirski@up.poznan.pl

Sekretariat:
Jarosława Matysiak
mgr inż. Joanna Borowiak
e-mail: ktd@up.poznan.pl
e-mail: ldmt@up.poznan.pl

W tej chwili brak zawartości sklasyfikowanej pod tym terminem.

Pracownia Automatyki i Informatyki

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
dr hab. Rafał Czarnecki 061-848-7558 rafal.czarnecki@up.poznan.pl
środa: 
12.00-13.30
dr inż. Adam Derkowski 061-848-7420 adam.derkowski@up.poznan.pl
wtorek: 
18:00-19:00
dr Joanna Walkiewicz 061-848-7419 joanna.siuda@up.poznan.pl
inż. Tomasz Rüdiger 061-848-7438

Laboratorium Drzewnych Materiałów Konstrukcyjnych

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
dr hab. Marek Wieruszewski 061-848-7438 marek.wieruszewski@up.poznan.pl
wtorek: 
16:00-17:00
mgr inż. Adrian Trociński adrian.trocinski@up.poznan.pl
Wojciech Zakrzewski 061-848-7526

Laboratorium Tworzyw Drzewnych

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
prof. UPP dr hab. Dorota Dziurka 061-848-7419 dorota.dziurka@up.poznan.pl
wtorek: 
14:00-15:00
środa: 
13:00-14:00
dr hab. Dorota Dukarska 061-848-7618 dorota.dukarska@up.poznan.pl
wtorek: 
09:00-10:00
czwartek: 
09:00-10:00
mgr inż. Jakub Kawalerczyk jakub.kawalerczyk@up.poznan.pl
mgr inż. Bogdan Grochal 061-848-7422

PRACOWNIA OCHRONY I KONSERWACJI DREWNA

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
prof dr hab. inż. Bartłomiej Mazela 61 848 7459 bartlomiej.mazela@up.poznan.pl
poniedziałek: 
14:00-15:00
wtorek: 
14:00-15:00
dr inż. Waldemar Perdoch 61 848 7460 waldemar.perdoch@up.poznan.pl
dr inż. Wojciech Grześkowiak 61 848 7464 wojciech.grzeskowiak@up.poznan.pl
środa: 
09:00-11:00
mgr inż. Anna Szulc 61 846 68 44, 61 848 67 53 zoikd@up.poznan.pl, anna.szulc@up.poznan.pl
Subskrybuj RSS - Katedra Mechanicznej Technologii Drewna