KATEDRA CHEMII

Zakład Chemii Analitycznej

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
prof. dr hab. Piotr Goliński 61 8487837 piotr.golinski@up.poznan.pl
poniedziałek: 
10.00-11.00
wtorek: 
14.30-15.30
czwartek: 
9.00-10.00

czwartek 12.00-13.00

prof. UPP dr hab. Agnieszka Waśkiewicz 61 848-7841 agnieszka.waskiewicz@up.poznan.pl
środa: 
11.00-13.00
dr Magdalena Laskowska 61 848-7827 ramag@up.poznan.pl
dr hab. Karolina Gromadzka 61 848-7826 karolina.gromadzka@up.poznan.pl
poniedziałek: 
13.00-14.00
czwartek: 
12.00-13.00

Zakład Chemii Ogólnej

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
dr hab. Maciej Buśko 61 848-7843 maciej.busko@up.poznan.pl
wtorek: 
9.00-10.00
środa: 
13.00-14.00
prof. UPP dr hab. Kinga Stuper - Szablewska 61 848-7846 kinga.stuper@up.poznan.pl
środa: 
11.00-13.00
dr Lidia Szwajkowska - Michałek 61 848-7843 lidia.szwajkowska-michalek@up.poznan.pl
środa: 
9.00-10.00
czwartek: 
13.30-14.30
Anna Ostrowska - Kołodziejczak 61 848-7846 ostrowska.anna.maria@gmail.com
mgr inż. Anna Przybylskia 61 848-7843 ania_przybylska18@wp.pl
wtorek: 
10.00-12.00

Zakład Chemii Organicznej i Bioorganicznej

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
prof. UPP dr hab. Zuzanna Magdziak 61 848-7836 zuzanna.magdziak@up.poznan.pl
czwartek: 
10.00-12.00
dr Kinga Szentner 61 848-7832 kinga.szentner@up.poznan.pl
piątek: 
7.30-9.30
inż. Małgorzata Bratek 61 848-7828
Alina Osiewicz 61 848-7835

Zakład Fizykochemicznych Metod Instrumentalnych

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
prof. UPP dr hab. inż. Izabela Ratajczak 61 848-7825 izabela.ratajczak@up.poznan.pl
poniedziałek: 
10.45-11.30
wtorek: 
12.30-13.00
środa: 
12.45-13.30
czwartek: 
10.30-11.45

poniedziałek 12.30-13.30

dr hab. Kinga Drzewiecka 61 848-7853 kinga.drzewiecka@up.poznan.pl
czwartek: 
10.00-12.00
dr Magdalena Woźniak 61 848-7838 magdalena.wozniak@up.poznan.pl
poniedziałek: 
12.30-13.30
piątek: 
9.30-10.30
mgr inż. Marta Babicka 61 848-7838 marta.babicka@up.poznan.pl
wtorek: 
12.00-13.00
czwartek: 
12.00-13.00
dr inż. Przemysław Kaptur 61 846-6225 przemyslaw.kaptur@up.poznan.pl

Zakład Antropogenicznych Zanieczyszczeń Środowiska

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
prof. dr hab. Mirosław Mleczek 61 848-7836 miroslaw.mleczek@up.poznan.pl
środa: 
8.00-9.00
czwartek: 
8.00-9.00
prof. UPP dr hab. Monika Gąsecka 61 848-7827 monika.gasecka@up.poznan.pl
czwartek: 
11.30-13.30
dr Sylwia Budzyńska 61 848-7849 sylwia.budzynska@up.poznan.pl
Subskrybuj RSS - KATEDRA CHEMII