KATEDRA CHEMII

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
ul. Wojska Polskiego 75
60-625 Poznań
tel./fax 61 8487824

Kierownik Katedry Chemii
dr hab. Izabela Ratajczak
e-mail: izabela.ratajczak@up.poznan.pl
tel. 61 8487825
 
Sekretariat: Iwona Zawada
e-mail: chemiatd@up.poznan.pl
tel./ fax 61 8487824
 
Kierownik  Zakładu Chemii Analitycznej
prof. dr hab. Piotr Goliński
e-mail: piotr.golinski@up.poznan.pl
tel. 61 8487837
 
Kierownik Zakładu Chemii Ogólnej
prof. dr hab. Juliusz Perkowski                         
e-mail: juliusz.perkowski@up.poznan.pl
tel. 61 8487823
 
Kierownik Zakładu Chemii Organicznej i Bioorganicznej
dr Zuzanna Magdziak
e-mail: zuzanna.magdziak@up.poznan.pl
tel. 61 8487836
 
Kierownik Zakładu Fizykochemicznych Metod Instrumnetalnych
dr hab. Izabela Ratajczak
e-mail: izabela.ratajczak@up.poznan.pl
tel. 61 8487825
 
Kierownik Zakładu Analiz Antropogenicznych Zanieczyszczeń Środowiska
dr hab. Mirosław Mleczek
e-mail: miroslaw.mleczek@up.poznan.pl
tel. 61 8487836

Nauczyciele emerytowani

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
dr Michał Schneider
dr Wiesłewa Mroczyk
dr Henryk Kasprzyk

Zakład Chemii Analitycznej

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
prof. dr hab. Piotr Goliński 61 8487837 piotr.golinski@up.poznan.pl
poniedziałek: 
14.30-15.30
wtorek: 
12.00-13.00
czwartek: 
9.00-10.00

czwartek 12.00-13.00

dr hab. Agnieszka Waśkiewicz 61 848-7841 aganieszka.waskiewicz@up.poznan.pl
środa: 
13.00-15.00
dr Magdalena Laskowska 61 848-7827 ramag@up.poznan.pl
dr hab. Karolina Gromadzka 61 848-7826 karolinagromadzka@up.poznan.pl
poniedziałek: 
13.00-14.00
środa: 
13.00-14.00
Ewa Rymaniak 61 848-7839 ewarymaniak@up.poznan.pl
mgr Kubiaczyk Kamil kamil.kubiaczyk@up.poznan.pl
wtorek: 
10.00-12.00

Zakład Chemii Ogólnej

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
dr Maciej Buśko 61 848-7843 maciej.busko@up.poznan.pl
poniedziałek: 
12.00-13.00
wtorek: 
9.00-10.00
dr hab. Kinga Stuper - Szablewska (pełniąca obowiązki) 61 848-7846 kinga.stuper@up.poznan.pl
wtorek: 
9.00-10.00
środa: 
9.00-10.00
dr Lidia Szwajkowska - Michałek 61 848-7843 lidia.szwajkowska-michalek@up.poznan.pl
środa: 
11.00-12.00
czwartek: 
9.30-10.30
mgr inż. Anna Matysiak 61 848-7846 anna.mtysiak@up.poznan.pl
Anna Ostrowska - Kołodziejczak 61 848-7846 ostrowska.anna.maria@gmail.com
mgr inż. Anna Przybylskia 61 848-7843 ania_przybylska18@wp.pl
środa: 
10.00-12.00

Zakład Chemii Organicznej i Bioorganicznej

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
dr Zuzanna Magdziak 61 848-7836 zuzanna.magdziak@up.poznan.pl
wtorek: 
9.30-10.30
dr hab. Elżbieta Lewandowska 61 848-7847 elzbieta.lewandowska@up.poznan.pl
dr Kinga Szentner 61 848-7832 kinga.szentner@up.poznan.pl
czwartek: 
7.30-8.30
piątek: 
8.00-9.00
inż. Małgorzata Bratek 61 848-7828
Alina Osiewicz 61 848-7835

Zakład Fizykochemicznych Metod Instrumentalnych

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
dr hab. inż. Izabela Ratajczak 61 848-7825 izabela.ratajczak@up.poznan.pl
poniedziałek: 
11.00-12.00
wtorek: 
10.00-11.00
czwartek: 
11.00-12.00

poniedziałek 12.30-13.30

dr hab. Kinga Drzewiecka 61 848-7853 kinga.drzewiecka@up.poznan.pl
czwartek: 
11.00-12.00
piątek: 
10.00-11.00
dr Magdalena Woźniak 61 848-7838 magdalena.wozniak@up.poznan.pl
inż. Iwona Rissmann 61 848-7834 iwonarissmann@wp.pl
mgr inż. Marta Babicka 61 848-7838 marta.babicka@up.poznan.pl
wtorek: 
11.30-13.30
dr inż. Przemysław Kaptur 61 846-6225 przemyslaw.kaptur@up.poznan.pl

Zakład Antropogenicznych Zanieczyszczeń Środowiska

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
dr hab. Mirosław Mleczek 61 848-7836 miroslaw.mleczek@up.poznan.pl
środa: 
8.00-9.00
czwartek: 
8.00-9.00
dr Monika Gąsecka 61 848-7827 monika.gasecka@up.poznan.pl
wtorek: 
11.00-12.30
mgr Sylwia Budzyńska 61 848-7849 sylwia.k.budzynska@gmail.com
środa: 
10.00-12.00
Subskrybuj RSS - KATEDRA CHEMII