KATEDRA CHEMII

ZESPÓŁ BADAWCZO-DYDAKTYCZNY CHEMII BIOORGANICZNEJ

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
prof. UPP dr hab. Agnieszka Waśkiewicz, Kierownik Zespołu 61 848-7841 agnieszka.waskiewicz@up.poznan.pl
wtorek: 
11.30-13.30
prof. dr hab. Piotr Goliński 61 8487837 piotr.golinski@up.poznan.pl

czwartek 12.00-13.00

dr hab. Karolina Gromadzka 61 848-7826 karolina.gromadzka@up.poznan.pl
poniedziałek: 
10.00-12.00
dr Magdalena Laskowska 61 848-7827 ramag@up.poznan.pl
Alina Osiewicz 61 848-7835
Pascaline Aimee Uwineza

ZESPÓŁ BADAWCZO-DYDAKTYCZNY CHEMII PRODUKTÓW NATURALNYCH

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
prof. UPP dr hab. Kinga Stuper - Szablewska, Kierownik Zespołu 61 848-7846 kinga.stuper@up.poznan.pl
środa: 
9.00-11.00
dr hab. Maciej Buśko 61 848-7843 maciej.busko@up.poznan.pl
wtorek: 
9.00-10.00
środa: 
11.30-12.30
dr Lidia Szwajkowska - Michałek 61 848-7843 lidia.szwajkowska-michalek@up.poznan.pl
środa: 
9.00-11.00
mgr inż. Anna Przybylskia 61 848-7843 ania_przybylska18@wp.pl
wtorek: 
9.00-11.00
inż. Małgorzata Bratek 61 848-7828
Tomasz Krejpcio

ZESPÓŁ B BADAWCZO-DYDAKTYCZNY FIZYKOCHEMICZNYCH METOD INSTRUMENTALNYCH

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
prof. UPP dr hab. inż. Izabela Ratajczak, Kierownik Zespołu 61 848-7825 izabela.ratajczak@up.poznan.pl
poniedziałek: 
11.0-12.00
wtorek: 
12.30-13.00
środa: 
10.00-11.00
czwartek: 
10.00-11.00

poniedziałek 12.30-13.30

dr hab. Kinga Drzewiecka 61 848-7853 kinga.drzewiecka@pracownik.up.poznan.pl kinga.drzewiecka@gmail.com
piątek: 
10.00-12.00
dr Kinga Szentner 61 848-7832 kinga.szentner@up.poznan.pl
piątek: 
7.30-9.30
dr Magdalena Woźniak 61 848-7838 magdalena.wozniak@up.poznan.pl
poniedziałek: 
10.00-12.00
dr inż. Przemysław Kaptur 61 846-6225 przemyslaw.kaptur@up.poznan.pl
dr inż. Ewa Iwańska 61 848- 7829 ewa.iwanska@up.poznan.pl
mgr inż. Marta Babicka 61 848-7838 marta.babicka@up.poznan.pl

ZESPÓŁ BADAWCZO-DYDAKTYCZNY CHEMII ANALITYCZNEJ ŚRODOWISKA

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
prof. dr hab. Mirosław Mleczek, Kierownik Zespołu 61 848-7836 miroslaw.mleczek@up.poznan.pl
środa: 
8.00-9.00
czwartek: 
8.00-9.00
prof. UPP dr hab. Monika Gąsecka 61 848-7827 monika.gasecka@up.poznan.pl
poniedziałek: 
10.00-12.00
prof. UPP dr hab. Zuzanna Magdziak 61 848-7836 zuzanna.magdziak@up.poznan.pl
czwartek: 
10.00-12.00
dr Sylwia Budzyńska 61 848-7849 sylwia.budzynska@up.poznan.pl

ZESPÓŁ PROMOCJI CHEMII W NAUKACH PRZYRODNICZYCH

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
prof. UPP dr hab. Zuzanna Magdziak, Koordynator ds. Zajęć Wyrównawczych z Chemii 61 848-7833 zuzanna.magdziak@up.poznan.pl
prof. UPP dr hab. Monika Gąsecka, Koordynator ds. Lekcji Akademickich 61 848-7827 monika.gasecka@up.poznan.pl
dr hab. Kinga Drzewiecka, Opiekun Studenckiego Koła Miłośników Chemii Stosowanej 61 848-7853 kinga.drzewiecka@pracownik.up.poznan.pl kinga.drzewiecka@gmail.com
Subskrybuj RSS - KATEDRA CHEMII