KATEDRA CHEMICZNEJ TECHNOLOGII DREWNA

PRACOWNIA CHEMII DREWNA

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
prof. dr hab. inż. Bogusława Waliszewska 61 848 7465 bwaliszewska@up.poznan.pl
poniedziałek: 
09:00-10:00
piątek: 
09:00-10:00
prof. dr hab. Magdalena Zborowska 61 848 7462 magdalena.zborowska@up.poznan.pl
wtorek: 
09:00-11:00
dr inż. Agata Stachowiak - Wencek 61 846 6847 agata.stachowiak@up.poznan.pl
poniedziałek: 
9.00-11.00
mgr inż. Agnieszka Spek - Dźwigała 61 848 7467 agnieszka.spek-dzwigala@up.poznan.pl
mgr inż. Agnieszka Sieradzka 61 848 7467

PRACOWNIA TERMOCHEMICZNEGO PRZEROBU BIOMASY

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
prof. UPP dr hab. inż. Beata Doczekalska 61 848 7463 beata.doczekalska@up.poznan.pl
poniedziałek: 
11:00-12:00
środa: 
09:00-10:00
dr inż. Monika Bartkowiak 61 846 6845 monika.bartkowiak@up.poznan.pl
czwartek: 
11:00-13:00
mgr inż. Grażyna Orszulak 61 848 7454
Zbigniew Katolik 61 848 7454

PRACOWNIA OCHRONY I KONSERWACJI DREWNA

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
prof dr hab. inż. Bartłomiej Mazela 61 848 7459 bartlomiej.mazela@up.poznan.pl
poniedziałek: 
14:00-15:00
wtorek: 
14:00-15:00
dr hab. inż. Grzegorz Cofta 61 848 7535 grzegorz.cofta@up.poznan.pl
środa: 
09:00-11:00
dr inż. Wojciech Grześkowiak 61 848 7464 wojciech.grzeskowiak@up.poznan.pl
środa: 
09:00-11:00
dr inż. Waldemar Perdoch 61 848 7460 waldemar.perdoch@up.poznan.pl
mgr inż. Anna Szulc 61 846 68 44, 61 848 67 53 zoikd@up.poznan.pl

PRACOWNIA TECHNOLOGII CELULOZY I PAPIERU

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
prof. UPP dr hab. Adam Wójciak 061 848 7453 adam.wojciak@up.poznan.pl
piątek: 
09:00-11:00
mgr inż. Renata Wojech
Subskrybuj RSS - KATEDRA CHEMICZNEJ TECHNOLOGII DREWNA