Publiczna obrona pracy doktorskiej mgr Joanny Siudy

PRZEWODNICZĄCY I RADA NAUKOWA DYSCYPLINY NAUKI LEŚNE
Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
zapraszają na publiczną obronę pracy doktorskiej

mgr Joanny Siudy

Tytuł pracy: „Charakterystyka oddziaływań chemicznych trialkoksysilanów z materiałem lignocelulozowym na przykładzie drewna dębu (Quercus spp.) w zależności od zmiennych warunków przebiegu reakcji”

Obrona pracy odbędzie się 13 grudnia 2019 r. o godz. 10.00 w budynku Wydziału Technologii Drewna, sala wykładowa F (parter)

Promotor: prof. dr hab. inż. Bartłomiej Mazela (Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu)
Promotor pomocniczy: dr inż. Waldemar Perdoch (Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu)

Recenzenci:
dr hab. Maria Władyka-Przybylak, prof. nadzw. (Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Technologii Drewna)
dr hab. inż. Tomasz Ganicz (Politechnika Łódzka)

Z pracą doktorską i opiniami recenzentów można zapoznać się w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, ul. Witosa 45.