Uwaga Studenci - nowy rok akademicki

• W związku z nie dającą się przewidzieć, trudną sytuacją epidemiczną, decyzja Rektora w sprawie organizacji zajęć w semestrze zimowym zostanie podjęta w drugiej dekadzie września. Wtedy też zostaną ogłoszone terminy spotkań organizacyjnych pierwszego roku z władzami Wydziału.
  • Należy założyć, że zajęcia dydaktyczne w naszym Uniwersytecie będą realizowane z zastosowaniem metod i technik kształcenia na odległość na wszystkich kierunkach, co najmniej przez pierwszy miesiąc semestru zimowego. Przewiduje się, że po tym czasie będzie można podjąć realizację niezbędnej części zajęć praktycznych w tradycyjnej formie – w siedzibie Uczelni. Zakłada się przy tym, że w formie zdalnej będą realizowane wszystkie wykłady i seminaria co najmniej do końca semestru.