Branżowe Targi Pracy WTD 2018

W dniu 6 czerwca br. na Wydziale Technologii Drewna odbyły się Branżowe Targi Pracy WTD 2018 - czyli prezentacja ofert praktyk, staży i zatrudnienia dla Studentów wszystkich kierunków studiów prowadzonych na Wydziale. Z ofertą prakty i staży dla studentów przyjechały takie firmy jak: Fabryki Mebli FORTE, STEICO Sp. z o.o., NOWY STYL Sp. z o.o., KRONOSPAN Szczecinek Sp. z o.o., Fabryki mebli WUTEH S.A., IKEA INDUSTRY POLAND Sp. z o.o., COM40 Sp. z o.o., MIEDZIŃSKI Grupa Kapitałowa, Sylva Sp. z o.o, Meble VOX - Zakład w Czarnkowie.

W ramach pogłębionej współpracy z pracodawcami, którzy aktywnie angażują się w życie Wydziału, studenci mieli okazję do bezpośredniego kontaktu z reprezentantami firm i mogli w łatwy sposób dowiedzieć się o możliwościach jakie na nich czekają, jak również uzyskać szczegółowe informacje np. o procesie rekrutacyjnym. Z kolei dla obecnych na Targach firm była to okazja na pozyskanie nowej kadry oraz przedstawienie swojej oferty.

Foto by: Aneta Sulińskayessmiley