Rekrutacja na I stopień studiów

Dziekanat Wydziału Technologii Drewna ul. Wojska Polskiego 28 60 -637 Poznań tel. 0 61 848 7102 tel. 0 61 848 7245

Na rok akademicki 2020/2021 prowadzona będzie przez Wydział rekrutacja na następujące kierunki studiów inżynierskich o profilu ogólnoakademickim*:

*Szczegółowy opis kierunków studiów, w tym programy studiów, można znaleźć na stronie głównej Wydziału (kafelki z nazwami kierunków studiów)

Rekrutacja na I stopień studiów

1. Założenie osobistego konta w systemie Elektronicznej Rekrutacji

Kandydat zakłada indywidualne konto w systemie Elektronicznej Rekrutacji (e-rekrutacja) wypełniając niezbędne dane osobowe. Kandydatowi zostanie również przypisane indywidualne konto bankowe, na które powinien dokonywać wpłat związanych z procesem rekrutacji.

2. Dokonanie wyboru rodzaju oraz kierunku studiów

3. Wniesienie opłaty rekrutacyjnej

Kandydat uiszcza opłatę za przystąpienie do postępowania kwalifikacyjnego na swoje indywidualne konto bankowe. W przypadku gdy opłata nie zostanie odnotowana w systemie Elektronicznej Rekrutacji w ciągu tygodnia od dokonania wpłaty, kandydat powinien skontaktować się z Komisją w celu wyjaśnienia sytuacji.

4. Wprowadzenie wyników egzaminu maturalnego

5. Kandydat podaje wyniki egzaminu maturalnego/dojrzałości lub oceny końcowe ze świadectwa z przedmiotów wymaganych w postępowaniu kwalifikacyjnym na wybranych kierunkach/specjalnościach studiów.

6. Oczekiwanie na wyniki postępowania kwalifikacyjnego

Wyniki postępowania kwalifikacyjnego zostaną podane w systemie Elektronicznej Rekrutacji. Po zalogowaniu kandydat uzyska informacje o liczbie punktów uzyskanych oraz wymaganych do zakwalifikowania oraz informację o zakwalifikowaniu lub niezakwalifikowaniu do przyjęcia na studia.

7. Dostarczenie wymaganych dokumentów

Kandydat zakwalifikowany do przyjęcia na studia pierwszego stopnia zobowiązany jest do dostarczenia wymaganych dokumentów.

60-637 Poznań ul. Wojska Polskiego 28
email:dziekanatwtd@up.poznan.pl

Pytana można zadawać również za pośrednictwem naszego Facebooka: