KOŁO NAUKOWE WTD

Koło Naukowe Technologów Drewna jest organizacją studenckiego ruchu naukowego działającą przy Wydziale Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Członkowie Koła mogą ujawniać swoje różnorodne zainteresowania i próbować je rozwijać korzystając z dorobku i doświadczenia nauczycieli akademickich. Z problematyki tych zainteresowań mogą wyłonić się tematy przyszłych prac magisterskich. Dzięki temu przystępując do realizacji tej pracy, będzie ona już w pewnym stopniu zaawansowana.

Wynikiem powyższych działań są między innymi referaty wygłaszane podczas krajowych oraz międzynarodowych spotkań w ramach studenckiego ruchu naukowego.

Inną formą działalności Koła są wyjazdy do zakładów przemysłu drzewnego. Tego typu wizyty umożliwiają studentom łączenie wiedzy teoretycznej, zdobywanej podczas zajęć, z istniejącymi rozwiązaniami.

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy grupą młodych entuzjastów, którzy wśród codziennego braku czasu, poświęcają się marzeniom, pasją i nauce. Nie jesteśmy tylko biernymi obserwatorami rzeczywistości, staramy się ją także zmieniać poprzez nasze działania. Jesteśmy nastawieni na sukces; nasze cele są konkretne, a ich wykonanie - profesjonalne.

Czym się zajmujemy:

• Realizacją marzeń i pomysłów.,
  • Praktyczną stroną tego co studiujemy na WTD,
  • Przygotowaniem do pracy zawodowej poprzez liczne wyjazdy i dyskusje branżowe,
  • Szukaniem innowacyjnych pomysłów z zakresu technologii drzewnych,
  • Uczestniczeniem w życiu naszego Wydziału

Jeżeli masz jakieś pytania - kontakt do nas znajdziesz w odpowiedniej zakładce

Subskrybuj RSS - O nas