Konsultacje

Godziny konsultacji

 

Godziny konsultacji dla studentów prowadzone przez pracowników Katedry Chemii w roku akademickim 2022/2023

 

Imię i nazwisko

               

                Adres e-mail

Dzień tygodnia, godzina

prof. UPP dr hab. Izabela Ratajczak

izabela.ratajczak@up.poznan.pl

Poniedziałek 11.15 – 12.15

Wtorek 9.00 – 9.30

Czwartek 11.30 – 12.30

prof. dr hab. Agnieszka Waśkiewicz

agnieszka.waskiewicz@up.poznan.pl

Środa 13.30 – 15.00

prof. dr hab. Mirosław Mleczek

miroslaw.mleczek@up.poznan.pl

Środa 8.30 – 9.30

Czwartek 8.30 – 9.30

prof. UPP dr hab. Kinga Stuper – Szablewska

kinga.stuper@up.poznan.pl

Środa 9.00 – 10.00

Czwartek 9.00 – 10.00

prof. UPP dr hab. Monika Gąsecka

monika.gasecka@up.poznan.pl

Wtorek 10.00 – 12.00

prof. UPP dr  hab. Zuzanna Magdziak

zuzanna.magdziak@up.poznan.pl

Wtorek 8.00 – 10.00

dr hab. Maciej Buśko

maciej.busko@up.poznan.pl

Środa 13.45 – 14.45

Czwartek 9.00 – 10.00

dr hab. Kinga Drzewiecka

kinga.drzewiecka@up.poznan.pl

Poniedziałek 9.00 – 11.00

dr  hab. Karolina Hoppe

karolina.gromadzka@up.poznan.pl

Wtorek 11.00 – 13.00

dr Kinga Szentner

kinga.szentner@up.poznan.pl

Środa 12.00 – 14.00

dr Lidia Szwajkowska – Michałek

lidia.szwajkowskak@up.poznan.pl

Wtorek 13.30 - 14.30

Środa 9.30 – 10.30

dr Magdalena Woźniak

magdalena.wozniak@up.poznan.pl

Środa 9.00 – 11.00

dr Sylwia Budzyńska

sylwia.k.budzynska@gmail.com

Poniedziałek 9.00 – 11.00

dr Anna Przybylska – Balcerek

anna.przybylska@up.poznan.pl

Środa 10.00 – 12.00

Mgr Sylwia Ryszczyńska

sylwia.ryszczynska@up.poznan.pl

Poniedziałek 8.00 – 10.00

 

 

 

 

Subskrybuj RSS - Konsultacje