Rekrutacja na międzynarodowe warsztaty projektowe w Tallinnie

Do wzięcia udziału w rekrutacji na Międzynarodowe warsztaty projektowe organizowane w ramach projektu BaltSe@nioR zapraszamy studentów I, II, III i IV roku kierunku Projektowanie Mebli oraz studentów kierunku Technologia Drewna (specjalność Meblarstwo).

Warsztaty odbędą się w dniach 19 - 23.02.2018 na Uniwersytecie Technicznym w Tallinnie.

MTP Meble Polska i ArenaDESIGN

W dniach od 14 do 17 marca 2017 r. Katedra Meblarstwa zorganizowała wystawę na Międzynarodowych Targach Poznańskich podczas wydarzenia targi MEBLE POLSKA i Arena Design. Tegoroczna edycja wyróżniła się największą jak dotychczas ekspozycją, a także rekordową (ponad 20000 tysięczną) liczbą zwiedzających.

W tym roku celem wystawy przygotowanej przez Katedrę Meblarstwa było pokazanie zupełnie nowego spojrzenia na projektowanie dla seniorów. Odwiedzając nasze stoisko każdy mógł poczuć jakie ograniczenia niesie ze sobą wiek. Zaprezentowano specjalnie skonstruowany kombinezon – symulator wieku, który umożliwił zrozumienie niektórych codziennych wyzwań, które stoją przed seniorami, a także szczególne  okulary, których założenie obrazowało nam z jakimi wadami wzroku borykają się osoby starsze.

Wystawa była częścią międzynarodowego projektu „BaltSe@nioR: Innovative solutions to support BSR enterprises in product development aimed at raising comfort and safety of seniors home living”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) w ramach programu INTERREG Baltic Sea Region.

Rekrutacja na międzynarodowe warsztaty projektowe w Rydze

Do wzięcia udziału w rekrutacji na Międzynarodowe warsztaty projektowe organizowane w ramach projektu BaltSe@nioR zapraszamy studentów II, III i IV roku kierunku Projektowanie Mebli oraz studentów kierunku Technologia Drewna (specjalność Meblarstwo).

Warsztaty odbędą się w dniach 06.-10.11.2017 na Akademii Sztuk Pięknych w Rydze.

Subskrybuj RSS - Aktualności