Zapraszamy na bezpłatny webinar projektu BaltSe@nioR 2.0:

Katedra Meblarstwa Wydziału Technologii Drewna UPP zaprasza na bezpłatny webinar projektu BaltSe@nioR 2.0:

Jak przekształcić model biznesowy swojego przedsiębiorstwa wykorzystując 17 celów zrównoważonego rozwoju ONZ

Kiedy?  10 czerwca 2020, 13.00 - 14.00 (13.00 CEST)

Gdzie?   Webinar przy wykorzystaniu Microsoft Teams

Dla kogo?   Dla wszystkich zainteresowanych prowadzeniem zrównoważonego przedsiębiorstwa

W 2015 roku wszyscy członkowie Organizacji Narodów Zjednoczonych zgodzili się przyjąć 17 celów zrównoważonego rozwoju.

To najważniejszy plan, jaki dotychczas udało się ustalić i zaakceptować na całym świecie.

Ale jak dokładnie brzmią te cele i w jaki sposób mogą wpłynąć na Ciebie i Twoje przedsiębiorstwo?

Podczas tego webinaru Henrik Nørgaard z duńskiego klastra meblowego Lifestyle & Design Cluster przedstawi cele i ich znaczenie oraz to, jak w sposób strategiczny pracować z celami przy tworzeniu modelu biznesowego.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o najważniejszym planie na świecie, dołącz do naszego webinaru i zarejestruj się tutaj:

https://elomake.samk.fi/lomakkeet/10563/lomake.html do 9.06.2020. Link do webinaru otrzymasz e-mailem na 24 godziny przed webinarem. Webinar zostanie nagrany, a link do nagrania zostanie udostępniony uczestnikom.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zapisać się jak najszybciej. Webinar będzie prowadzony w języku angielskim.

Webinar jest częścią sesji szkoleniowych realizowanych w ramach projektu BaltSe@nioR 2.0 i jest współfinansowany z funduszy Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) w ramach Programu INTERREG Region Morza Bałtyckiego.