„Wielkopolska Regionalna Inicjatywa Doskonałości w obrębie nauk o życiu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu”

mnisw_0.pnglogo_0.jpg

„Wielkopolska Regionalna Inicjatywa Doskonałości w obrębie nauk o życiu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu”

Projekt „Regionalna Inicjatywa Doskonałości” finansowany jest w ramach Programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Realizowany jest w okresie od 1 stycznia 2019 roku do 31 grudnia 2022 roku zgodnie z umową o finansowanie projektu nr 005/RID/2018/19. Celem projektu jest poprawa jakości publikacji naukowych oraz wzrost umiędzynarodowienia badań naukowych na Wydziale Technologii Drewna w dyscyplinie naukowej „nauki leśne”.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Projekt przeznaczony jest dla studentów Wydziału Technologii Drewna na wszystkich stopniach kształcenia, doktorantów, nauczycieli akademickich oraz pracowników niebędących nauczycielami akademickimi, zatrudnionych na Wydziale Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Zakres wsparcia, kryteria kwalifikacyjne dla kandydatów oraz obowiązki beneficjentów w ramach poszczególnych zadań projektu zostały zawarte w wewnątrz-wydziałowym Regulaminie Projektu.

Dane kontaktowe w kwestii zapytań dotyczących realizacji Projektu: wtdrid@up.poznan.pl

koordynatorzy Projektu:

dr inż. Waldemar Perdoch – 61 848 74 60