Uwaga studenci I roku studiów stacjonarnych wszystkich kierunków

UWAGA studenci I roku wszystkich kierunków studiów STACJONARNYCH

W semestrze letnim rozpoczyna się nauka języka obcego (jeden do wyboru: angielski lub niemiecki, ewentualnie francuski lub rosyjski, o ile zgłosi się więcej niż 10 studentów).

Student zobowiązany jest kontynuować naukę języka obcego,
gdyż zgodnie z przepisami, musi osiągnąć poziom B2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.

Przydział do grup językowych odbędzie się na podstawie wyniku obowiązkowego testu kwalifikacyjnego.

Studenci, który wybrali język francuski lub rosyjski są proszeni o rozwiązanie również testu z j. angielskiego lub j. niemieckiego.

Test dostępny będzie on-line w terminie 2 – 22 stycznia 2017 r. na stronie:

www.testy.jezykowe.up.poznan.pl

UWAGA! Studenci studiujący na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu drugi kierunek studiów nie muszą wypełniać testu. Proszeni są o zgłoszenie się na pierwsze zajęcia, zgodnie z planem na semestr letni.