Spotkanie organizacyjne dla studentów studiów I stopnia - studia stacjonarne

Serdecznie gratulujemy wyboru kierunku studiów na Wydziale Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Biorąc pod uwagę stan dynamicznie rozwijającego się w Polsce przemysłu drzewnego, to z całą pewnością bardzo dobra decyzja.smileyyes

Rok akademicki rozpocznie się 1 października 2019 r. Dzień wcześniej, w poniedziałek 30 września o godz. 12:00 odbędzie się uroczyste spotkanie organizacyjne, podczas którego Kandydaci na studia, po złożeniu ślubowania staną się oficjalnie Studentami Wydziału Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Podczas spotkania przekazane zostaną wszelkie niezbędne informacje, co do procesu studiowania, dodatkowych zajęć, organizacji studenckich, w tym samorządu studenckiego i kół naukowych, pomocy materialnej itp.

Spotkanie to odbędzie  się w sali wykładowej F im. Profesora Tadeusza Perkitnego, mieszczącej się na parterze budynku naszego Wydziału, przy ul. Wojska Polskiego 38/42 w Poznaniu.

Obowiązuje strój formalny (galowy).

Serdecznie zachęcamy do aktywności i kontaktu na naszych profilach w mediach społecznościowych:

Facebook, Instagram, YouTube, Snapchat, Twitter

Znajdź nas koniecznie i współtwórz z nami te media już od dzisiaj smiley