ERASMUS+ WYJAZDY ABSOLWENTÓW (studenci kończący studia w lutym 2019)

ERASMUS+ WYJAZDY ABSOLWENTÓW (studenci kończący studia w lutym 2019) - PRAKTYKI

WYJAZD W TERMINIE LUTY 2019 – WRZESIEŃ 2019

Absolwentów zainteresowanych wyjazdami na PRAKTYKI w tym roku akademickim 2018/2019  informujemy, że rejestracja on-line jest aktywna od 25 października do 30 listopada 2018.

PRZED WYPEŁNIENIEM FORMULARZA REJESTRACYJNEGO NALEŻY PRZYGOTOWAĆ SKANY DOKUMENTÓW, KTÓRE POTWIERDZĄ PAŃSTWA DODATKOWE KOMPETENCJE.

Osoby, które mają certyfikat językowy (ale nie zaświadczenie ze szkoły językowej o realizowanym kursie) na poziomie min. B2 z oceną dobrą i wyżej, nie starszy niż 3 lata, powinny załączyć jego pełny skan, łącznie ze skalą ocen. Certyfikat pozwala uzyskać maksymalna ocenę z egzaminu kwalifikacyjnego z danego języka obcego. Dodatkowe punkty można uzyskać załączając zaświadczenia o działalności w kołach naukowych, organizacjach studenckich, uczestnictwie w konferencjach naukowych i innych aktywnościach związanych z realizowanym kierunkiem studiów (max. 3 załączniki gdzie  jeden załącznik to jedna aktywność).