Branżowe Targi Pracy na Wydziale Technologii Drewna

Dzień Technologa Drewna 2017

Doroczne święto Wydziału Technologii Drewna, jakim jest już od wielu lat Dzień Technologa Drewna, miało miejsce w tym roku w środę, 31 maja. W organizację tego wydarzenia włączyło się tym razem, oprócz Samorządu Studenckiego i władz Wydziału, Studenckie Koło Naukowe Technologów Drewna.

W Branżowych Targach Pracy WTD, które spotkały się z dużym zainteresowaniem studentów wszystkich kierunków studiów prowadzonych na Wydziale, zaprezentowało się aż 11 firm. Zarówno studenci, jak i nasi pracownicy mieli okazję poznać dokładny profil produkcji, warunki pracy oraz ofertę praktyk, staży i zatrudnienia w takich firmach jak: COM40 Sp. z o.o. Sp. k., Ecologiq Sp. z o.o., Fabryki Mebli Forte S.A., Ikea Industry Poland Sp. z o.o., Ikea Purchasing Services Poland Sp. z o.o., Klafs Sp. z o.o., Mondi Świecie S.A., Nowy Styl Sp. z o.o., Pol-Kres Edwood (główny sponsor Dnia Technologa Drewna 2017), Tarkett Polska Sp. z o.o. oraz Werner Kenkel Sp. z o.o. W wielu przypadkach przedstawicielami tych firm na targach byli nasi absolwenci, którzy podzielili się ze studentami swoimi doświadczeniami zawodowymi.

==============================================================================================================================================================================================

Już w przyszłą środę, 31 maja od godziny 9:00 DUŻE wydarzenie na Wydziale - Branżowe Targi Pracy - adresowane do WSZYSTKICH studentów Wydział Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.
Targi pracy to nie tylko zatrudnienie na etat po studiach, ale przede wszystkim rozeznanie wśród firm i doskonała okazja do rozmów o PRAKTYKACH i STAŻACH w trakcie studiów. Świetna okazja do zdobycia kontaktów z PRAKTYKĄ.

program-Branżowych-Targów-Pracy_0.jpg