Branżowe Targi Pracy 2018

Całą społeczność Wydziału Technologii Drewna - głównie Studentów, ale również Doktorantów i wszystkich Pracowników - zapraszamy na Branżowe Targi Pracy WTD 2018 - czyli prezentację ofert praktyk, staży i zatrudnienia dla Studentów wszystkich kierunków studiów prowadzonych na naszym Wydziale.

Targi odbędą się w środę, 6 czerwca br. w budynku Wydziału (parter)Początek o godzinie 9:00 w sali wykładowej F.

Firmy specjalnie dla nas przyjeżdżają praktycznie z całej Polski, dlatego nikogo z Wydziału (a szczególnie Studentów) nie powinno zabraknąć.

Studenci, którzy mają w tym czasie zaplanowane zajęcia, zabierają swojego Prowadzącego i całymi grupami przychodzą na Targi - OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA.

Dodatkową atrakcją będzie prezentacja Zakładu Makerspace z Poznania. Przedstawiciele Zakładu przedstawią specjalną ofertę dla Studentów WTD obecnych podczas Targów.
Oprócz wielu Firm i Zakładu Makerspace będzie stoisko Biura Karier UPP - można zabrać swoje CV, list motywacyjny itp. - Panie z Biura Karier bardzo chętnie sprawdzą i doradzą w tym zakresie. Ponadto, będzie wydziałowe stoisko z koszulkami i torbami WTD.

Szczegółowe informacje dostępne są na bieżąco na facebookowym wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/475038256248216

PDF icon Program Branżowych Targów Pracy WTD 2018.pdf264.06 KB