KATEDRA MECHANIKI I TECHNIKI CIEPLNEJ

KMITC.jpg

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
60-627 Poznań, ul. Wojska Polskiego 38/42,
tel/fax: 061-848-7469
e-mail: kmitc@up.poznan.pl

 
Kierownik Katedry: prof. dr hab. Wiesław Olek
tel: 061-848-7472
e-mail: olek@up.poznan.pl
 
Sekretariat:
tel: 061-848-7469
e-mail: kmitc@up.poznan.pl

specjalista: inż. Zofia Kudła - Chwiłowicz
tel. 061 848 - 7445 zkudla@up.poznan.pl

specjalista: Małgorzata Patyńska
tel. 061 848 - 7469 mpatynska@up.poznan.pl

st. referent techniczny: Maciej Wroniak
tel. 061 848- 7473

Zakład Cieplnych Procesów Przemysłowych

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
prof. dr hab. Wiesław Olek 061-848-7472 olek@up.poznan.pl
piątek: 
08:00-09:00
dr hab. Ryszard Guzenda 061-848-7469 rguzenda@up.poznan.pl
dr inż. Jerzy Majka 061-848-7442 jmajka@up.poznan.pl
piątek: 
8:30- 9:30
dr inż. Łukasz Czajkowski 061-848-7470 lukasz.czajkowski@up.poznan.pl
środa: 
10:00-12:00

Zakład Higieny i Ochrony Pracy

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
dr hab. Jerzy Świgoń, prof nadzw. 061-848-7471 jswigon@up.poznan.pl
dr hab. Władysław Kusiak 061-846-6148 kusiak@up.poznan.pl
środa: 
13:00-14:00
dr n. med. Jacek Romankow 061-848-7494 jromanko@up.poznan.pl

Zakład Mechaniki i Konstrukcji Drewnianych

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
dr inż. Lidia Ludwiczak - Niewiadomska 061-848-7373 l.niewiadomska@up.poznan.pl
poniedziałek: 
8:30-9:30
dr inż. Andrzej Makowski 061-848-7531 makowski@up.poznan.pl
środa: 
12:45-13:30
dr inż. Ryszard Plenzler 061-848-7374 rplenzle@up.poznan.pl
wtorek: 
12:30-14:30
Subskrybuj RSS - KATEDRA MECHANIKI I TECHNIKI CIEPLNEJ