KATEDRA MEBLARSTWA

Wydział Technologii Drewna
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
 
ul.Wojska Polskiego 38/42
60-627 Poznań
tel. (0 61) 848-74-75
fax (0 61) 848-74-74
 
Kierownika Katedry Meblarstwa - dr hab. Tomasz Rogoziński 
e-mail: trogoz@up.poznan.pl
 
Sekretariat - e-mail: km@up.poznan.pl

Zakład Projektowania Mebli

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
prof. dr hab. inż. Jerzy Smardzewski 061-848-7475 jsmardzewski@up.poznan.pl
poniedziałek: 
9:00-11:00

pok. 325

dr Beata Fabisiak 061-848-7539 beata.fabisiak@up.poznan.pl
poniedziałek: 
10:00-11:00
czwartek: 
12:30-13:30

pok. 320

dr inż. Robert Kłos 061-848-7478 krobert@up.poznan.pl
poniedziałek: 
12:00-14:00

pok. 319

dr inż. Julia Lange 061-848-7477 jlange@up.poznan.pl
wtorek: 
13:00-14:00
piątek: 
12:00-13:00

pok. 318

dr inż. Łukasz Matwiej 061-848-7480 matwiej@up.poznan.pl
czwartek: 
09:00-11:00

pok. 328

dr inż. Krzysztof Wiaderek 061-848-7399 krzysztof.wiaderek@up.poznan.pl
poniedziałek: 
10:30-11:30
wtorek: 
09:30-10:30

pok. 328

dr inż. Adam Majewski 061-848-7475 adam.majewski@up.poznan.pl
wtorek: 
13:00-14:00
środa: 
15:00-16:00
mgr inż. Karol Łabęda 061-848-7479 karol.labeda@up.poznan.pl

Zakład Projektowania Systemów Przemysłowych

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
dr hab. Tomasz Rogoziński 061-848-7483 trogoz@up.poznan.pl
środa: 
12:00-13:30
prof. dr hab. Stanisław Dolny 061-848-7484 standol@up.poznan.pl
wtorek: 
10:00-11:30
mgr inż. Rafał Westerski 061-848-7484
dr inż. Zbigniew Potok 061-848-7532 zpotok@up.poznan.pl
wtorek: 
10:00-11:00
środa: 
10:00-11:00
Subskrybuj RSS - KATEDRA MEBLARSTWA