KATEDRA MEBLARSTWA

KM.jpg

Wydział Technologii Drewna
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
 
ul.Wojska Polskiego 38/42
60-627 Poznań
tel. (0 61) 848-74-75
fax (0 61) 848-74-74
 
Kierownik Katedry Meblarstwa - prof. dr hab. inż. Jerzy Smardzewski
e-mail: JSmardzewski@up.poznan.pl
 
Sekretariat - mgr inż. Wioletta Idzikowska
e-mail: km@up.poznan.pl

Zakład Projektowania Mebli

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
prof. dr hab. inż. Jerzy Smardzewski 061-848-7475 jsmardzewski@up.poznan.pl
poniedziałek: 
8:00-9:00
wtorek: 
8:00-9:00

pok. 325

dr Beata Fabisiak 061-848-7539 beata.fabisiak@up.poznan.pl
poniedziałek: 
11:00-12:00
wtorek: 
10:30-11:30

pok. 320

dr inż. Robert Kłos 061-848-7478 krobert@up.poznan.pl
wtorek: 
10:00-12:00

pok. 319

dr inż. Julia Lange 061-848-7477 jlange@up.poznan.pl
wtorek: 
9:00-10:00
środa: 
11:00-12:00

pok. 318

dr inż. Łukasz Matwiej 061-848-7480 matwiej@up.poznan.pl
poniedziałek: 
11:30-13:30
środa: 
8:15-10:15

pok. 328

dr inż. Krzysztof Wiaderek 061-848-7399 krzysztof.wiaderek@up.poznan.pl
czwartek: 
12:30-14:00

pok. 328

mgr inż. Wioletta Idzikowska 061-848-7475 km@up.poznan.pl
mgr inż. Karol Łabęda 061-848-7479 karol.labeda@up.poznan.pl
mgr inż. Adam Majewski 061-848-7475 adam.majewski@up.poznan.pl
wtorek: 
9:00-10:00
czwartek: 
9:00-10:00
mgr Marcin Podskarbi 061-848-7474 marcin.podskarbi@up.poznan.pl
poniedziałek: 
11:00-13:00

Zakład Projektowania Systemów Przemysłowych

Imię i Nazwisko nr telefonu adres e-mail Konsultacje
prof. dr hab. Stanisław Dolny 061-848-7484 standol@up.poznan.pl
wtorek: 
10:00-11:30
dr inż. Tomasz Rogoziński 061-848-7483 trogoz@up.poznan.pl
środa: 
12:00-13:30
mgr inż. Rafał Westerski 061-848-7484
mgr inż. Zbigniew Potok 061-848-7532 zpotok@up.poznan.pl
środa: 
10:30-12:30
Subskrybuj RSS - KATEDRA MEBLARSTWA